Cześć, to ja Maciek!

Cześć, jestem Maciej Tyl założyciel Wakacje za grosze.

Ale jak to się wszystko zaczęło?

Każda historia rozpoczyna się od tego pierwszego razu. Mój był w Chorwacji z rodzicami, zapoczątkował on ogromną chęć odkrywania świata, która przeistoczyła się w zwiedzanie Europy. 

Włochy, Hiszpania, Grecja oraz Chorwacja pokazały mi jak wielką radość potrafi mi dać poznawanie nowych kultur, odkrywanie miejsc, roślinności i sytuacji, których nie doświadczamy będąc ciągle w tym samym miejscu. Potem praca we Francji, wyjazdy do Andory i nawyk oszczędzania pokazał jak bardzo chcę w życiu zwiedzać świat, uświadamiając tym samym, że wcale nie trzeba mieć na to dużo pieniędzy. W międzyczasie zacząłem uczyć się świata przez internet, szukać biletów lotniczych i uczyć się organizować wyjazdy na własna rękę nawet gdybym miał nigdy z nich nie skorzystać. 

Mając już dużą wiedzę, stwierdziłem, że dlaczego mam ją trzymać dla siebie jak mogę pomóc innym. W październiku 2019 roku powstało na facebooku Wakacje za grosze, gdzie pomagam do dzisiaj grupowiczom organizować wyjazdy, szukać biletów lotniczych, hoteli, odpowiadam na pytania oraz rozwiewam wątpliwości o podróżowaniu na własną rękę. W międzyczasie powstał kanał na youtube o takiej samej nazwie, na którym znajdziecie nie tylko vlogi z moich wyjazdów ale również poradniki jak organizować wyjazdy po całym świecie na własną rękę. 

Od założenia grupy odwiedziłem m.in Jordanię, Chorwację, Zanzibar, Emiraty, Tajlandię, Sycylię, Maltę, dużą część Włoch, Barcelonę, pływałem jachtem na Oceanie Atlantyckim odkrywając Wyspy Kanaryjskie oraz zjechałem Czarnogórę samochodem. Teraz przyszedł czas gdy hobby zamieniło się w pracę, na którą chcę poświęcać każdą wolną chwilę.

Jeżeli tak jak ja jesteś ciekawy świata ale nie wiesz jak zacząć to napisz do mnie, pomogę Ci ze wszystkim. 

Dziękuje, że wpadłeś. Zostań na dłużej i odkrywaj naszą piękną planetę razem ze mną.

Zobacz, jak mogę Ci pomóc

Na stronie znajdziesz nie tylko najnowsze promocje lotnicze, zmiany obostrzeń oraz moje relacje z wyjazdów ale również ofertę organizacji wyjazdów po całym świecie. Kliknij w interesującą cię zakładkę lub skontaktuj się ze mną bezpośrednio poprzez zakładkę kontakt. 

Wyjazdy dopasowane do Twojego stylu i potrzeb

PROMOCJE

Tutaj znajdziesz najnowsze oferty.
Nie znalazłeś nic co Cię zainteresowało?
Napisz do mnie a ja zorganizuje wyjazd idealnie pod twoje preferencje

OFERTA

Chcesz, żebym zorganizował twoje wakacje? Kliknij w zakładkę "OFERTA", wypełnij formularz a ja znajdę najtańsze wakacje w terminie twojego urlopu.